Menu
Sepetim

Göz, yüz koruyucuları

Delta Plus, Dräger, Starline gibi markaların iş sektörünüz ve işçiniz için; küçük parçalar, sıçrayan metaller, buhar, sıvı, gaz, radyasyon içeren enerjiler ve yüksek sıcaklıklardan yüzü ve gözü korumaları için ihtiyacınız olan tüm baş, yüz ve koruyucu ürünleri bu kategoride bulabilir, aklınıza takılan soru ve önerilerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Marka: Delta Plus Model: TOBA3
Kaldırılabilir siperlik ve esnek PVC çerçeveye sahip TOBA 3 T5 dolaylı havalandırma ve elastik kayışı ile rahat kullanım sağlar.Şeffaf polikarbonat iç cam ve şeffaf polikarbonat güçlendirmeli cam ile 5.ton mineral gözlük üstü cama sahiptir. Hafif sanayide kullanıma uygundur.STANDARTLAR:EN:166EN:169E..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Karma İş Güvenlik Model: GIM192
Platformlu korkuluklu ve elektrostatik boyalıdır.Yere Montedir. 850x850 mm veya 60x1000 mm ölçüsünde platform üzerine monte edilmiştir. Platform üzerine çıkıldığında sistem çalışır, inildiğinde sistem durur ve platform eski konumuna gelir. Tırtıklı yapıda bir platforma sahip olup zemi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: VULC2NOFU
Delta Plus Vulcano Smoke polikarbonat tek camlı gözlük. Ayarlanabilir ve kademeli plastik saplar. Düz sap uçları. Entegre TPE burun parçası. Yan koruma. Lens: PolikarbonatAğırlık: 26 gr Bilgi kartı için Tıklayınız...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: VULC2ORIN
Delta Plus Vulcano Clear polikarbonat tek camlı gözlük. Ayarlanabilir ve kademeli plastik saplar. Düz sap uçları. Entegre TPE burun parçası. Yan koruma. Lens: PolikarbonatAğırlık: 26 gr Bilgi kartı için Tıklayınız...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: VULC2PLIN
Delta Plus Vulcano 2 Plus Clear polikarbonat tek camlı gözlük. Ayarlanabilir ve kademeli plastik saplar. Düz sap uçları. Entegre TPE burun parçası. Yan koruma. Lens: PolikarbonatAğırlık: 26 gr Bilgi kartı için Tıklayınız...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-004-C
Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-031A-C
Modern tasarım ve ergonomik tam kapalı gözlük. Uzun süreli kullanımlar için uygundur. Standartlar EN 166, EN 170 Lens iaşreti : 1 BT 9 CE Çerçeve işaretlemesi EN 166 3 9 BT CE Bu gözlükler orta enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kayna..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-004A-C
Endüstride, laboratuvarlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, “kendin yap” (DIY) faaliyetlerinde göze zarar verebilen veya görüş yeteneğini zayıflatabilen çeşitli tehlikelere karşı kullanılabilir.Antifog özelliği vardır. Buğu yapmaz. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor öt..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-051A-C
Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan tehlikelere karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. G-051A-C  Spor dizaynı sayesinde kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Standartlar: EN 166, EN 170, 2C..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-029A
G-029A-C  Spor yapıda lens sayesinde üstün görüş, silikon burun yastığı uzun süre kullanımlarda rahatlık sağlar. Düşük enerjili çarpmalara karşı dayanıklı polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Buğulanmaz ve çizilmez lens özelliğine sahiptir. Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. Mükemm..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-030Y
Koruyucu gözlük şeffaf Starline G-030A-Y  Buğulanmaz ve çizilmez lens özelliğine sahiptir.Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. Mükemmel hafliği (21gr) uzun süre kullanımda rahatlık saglar. Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. silikon burun yastıgı uzun süre kullanımlarda rah..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Karma İş Güvenlik Model: GIM-703
Göz yıkama solüsyonu Yabancı maddelerin dışarı atılmasında, toz, kir, metal ve ahşap parçacıkları gibi küçük ve görülmez olan ve vücuda zarar veren bu tür işlemler için yapışmasını engelleme amaçlı kullanılmaktadır. Kimyasal ve türevleri asitli-kostik-alkaliler ve cilde temas edebilicek ortamlarda..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Karma İş Güvenlik Model: GIM-701
Göz duşu istasyonu sodyum klorid ve neutrol göz duşuDuvara monte edilebilir göz solisyonu, göz duşu istasyonu Yabancı maddelerin dışarı atılmasında, toz, kir, metal ve ahşap parçacıkları gibi küçük ve görülmez olan ve vücuda zarar veren bu tür işlemler için yapışmasını engelleme amaçlı kullanılmakt..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-027A
Silikon burun yastıklı koruyucu gözlükG-027A-C  Tek parça spor yapıda lens sayesinde üstün görüş saglar.Silikon burun yastıgı uzun süre kullanımlarda rahatlık saglar. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-030A-C
Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. G-030A-C Mükemmel hafifliği (21gr) uzun süre kullanımda rahatlık saglar. Spor yapıda lens sayesinde üstün görüs saglar. Silikon burun yastıgı uzun süre kullanımlarda rahatlık saglar. Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ö..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: BALBI2
ŞEFFAF POLİKARBONAT SİPERLİKLİ SİPERLİK TUTUCUÖn korumalı siperlik + VISORPC siperlik:plastik kenarlı şeffaf polikarbonat siperlik.Hafif  sanayide kullanıma uygundur.Biyolojik kimyasal parçalardan korunmak için kullanıma uygundurSTANDARTLAR:  EN166:2001 BOYUTLAR:  39 x ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: VISORTORIC
Polikarbonat enjeksiyon siperlik. Kalınlık 1,9/2,0 mm. Elektrik Arkı koruması. Üniversal bağlantılar. VISOR HOLDER, VISOR H ve VISOR-U siperlik tutucular için uygun . 39 x 20 cm.Kullanım Alanları:İnşaat Ağır Sanayi Hafif Sanayiİşaretleme (EN166)1 = en iyi optik sınıfA = en yüksek şok direnciT = aşır..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-037A-C
Koruyucu Gözlük - G-037A-C Bu gözlükler düşük enerjili darbelere, mekanik tehlikelere, mor ötesi, görülebilir kızıl ötesi ve güneş ışınımından kaynaklanan tehlikelere karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Spor dizaynı sayesinde kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir.Endüstride, lab..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: SCREENPP
EN166:2001 Standardına sahip yedek polikarbonat  siperlik paketi Screen Baret İçin...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: G-034A-C
Gözleri çalışma sırasında sıçrayan katı madde parçacıklarından ve sıvı sıçramalardan koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Gözlerin orta seviyedeki darbe tehlikelerine karşı korunmasını amaçlar. Sapları 4 yöne hareketlidir. ileri geri ve yukarı aşağı şekilde hareket ettirerek uygun görüş açısını ayarlay..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 140 (7 Sayfa)