Menu
Sepetim

Beybi İş Eldivenleri

Beybi iŞ Eldiveni Toptan fiyatına veya perkende, Beybi pamuk nitril iş eldiveni çeşidi, beybi polyester nitril eldiven, PN7 nitril iş eldiveni, PN3 nitril iş eldiveni ve iş eldiveni beybi markası ile kişisel koruyucu iş güvenliği eldivenleri


Marka: Beybi Eldiven Model: KN2-Flex
KN2 FLEX PAMUK LİKRALI ÖRME ELDİVENÖrgü bileklik pamuk nitril kaplama eldiven. Eldivendeki likra iplik ile esneklik Eldiven aşınmaya karşı uzun süre dayanıklıdır. Gıda ile temasa uygundur.9 ve 10 Beden çeşidi, farklı beden için bizi ulaşın. Konfor, el becerisi ve koruma arasında mükemmel..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Beybi Eldiven Model: PN7
PN7 Beybi Nitril İş eldiveni ince, hafiftir. El becerisi ve konfor istediğiniz çalışma ortamında kullanabilirsiniz. Polyester astar iş eldiveni hava alır, terletmez. Esnek bileklik elinizi sarar. Aşınma ve yırtılmaya dirençli iş eldiveninin gıda ile teması da uygundur. REACH belgelidir.Polyester..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PN5 Beybi polyester örgü yarım kaplı sarı nitril iş eldiveni
Yeni
Marka: Beybi Eldiven Model: PN5
PN5 polyester örgü yarım kaplı nitril iş eldiveni inceliği ve hafifliği sayesinde el becerisinde başarı sağlar. Eldiven hava alabildiği için el terleme yapmaz. esnek bilek kısmı bileğinizi sarar ve elinize tam oturur. Aşınmaya karşı dayanıklıdır. Gıda ile teması uygun bu eldivenin REACH belgesi bulu..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PN3 Zebra Desen Beybi Nitril İş Eldiveni Mavi
Yeni
Marka: Beybi Eldiven Model: PN3-ZM
PN3 Zebra İş Eldiveni ekstra incedir. Mavi renk dalgalı nitril kaplaması sayesinden kaydırmazlık sağlar. Polyester örgüsü ile eliniz hava alır ve terleme yapmaz. Ensek bir eldivendir. elinizi sarar. Aşınmaya karşı dayanıklı PN3 Zebra Eldiven modeli gıda ile temasa uygundur.Polyester İplik 15G il..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PN3 Zebra Desen Beybi Nitril İş Eldiveni Kırmızı
Yeni
Marka: Beybi Eldiven Model: PN3-ZK
PN3 Zebra İş Eldiveni ekstra incedir. Kırmızı renk dalgalı nitril kaplaması sayesinden kaydırmazlık sağlar. Polyester örgüsü ile eliniz hava alır ve terleme yapmaz. Ensek bir eldivendir. elinizi sarar. Aşınmaya karşı dayanıklı PN3 Zebra Eldiven modeli gıda ile temasa uygundur.Polyester İplik 15G..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Beybi Eldiven Model: PN3
PN3 ekstra ince nitril eldivendir. Üstün el becerisi ile çalışmanızı kolaylaştırır. Polyester örgüsü hava alır yapısı ile terletme yapmaz. Esnek bilek kısmı bileğinizi kavrar. Aşınma dayanıklıdır ve gıda ile temasa uygundur.Polyester İplik 15G Örülmüştür. Nitril 1/2 Yarım Kaplamadır. Eldiven a..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)