Menu
Sepetim

Emniyet File ve Şerit

Emniyet filesi (güvenlik filesi) ve güvenlik şeridi; yüksek inşaat işlerinde dış cephede çalışan insanların emniyet ve güvenliğini maksimum seviyede korunmasını sağlamak amaçlı kullanılan güvenlik ekipmanlarıdır. Emniyet fileleri ve güvenlik şeritleri ürünlerini bu kategoride bulabilir, aklınıza takılan soru ve önerilerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Marka: Starline Model: kaydirmazSS
Merdivenler, tekneler, eğimli yüzeyler gibi tüm kaygan yüzeylerde kazaları önlemek ve güvenli bir zemin oluşturmak için kullanılmaktadır.  Yapışma özelliği oldukça güçlüdür.  Elle kolayca yırtılabilmektedir.  Suya, yağa, grese, UV ışınlarına ve temizlik malzemelerine karşı dayanıklıdı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: seritKirmizi
İkaz uyarı ve dikkat çekilmesi gereken tüm alanlarda, çevreleme, işaretleme, yer gösterme amacı ile kullanılabilir. Dayanıklıdır, çeşitli amaçlarda kullanım için uygundur.Renk Kırmızı / Beyaz(250 m) - Kırmızı / Beyaz(500 m) - Sarı / Siyah(500 m) Özellik Tek taraflı Paketleme 250mt = 24 / 500mt = 1..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: FileSRBR
Emniyet alan perdesi, Güvenlik filesi, İkaz filesi, Safety fence olarak da adlandırılmakta olan bu file, çeşitli yer altı ve yol çalışmalarında, kazı ve hafriyat alanlarında, inşaat sahalarında koruma, ikaz duvarı ve örtüsü oluşturmak amacıyla spor alanlarında sınır ve parkur belirleme çalışmalarınd..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)