Menu
Sepetim

Etki Absorbents

Marka: Etki Absorbents Model: ETK-20300
Yağ ve petrol bazlı sıvıları emen sosis ETK-20300 Deniz, göl, dere, sel ve akıntılarda su yüzeyindeki döküntüleri toplamada, depolama tesislerinde,fabrikalarda, tankerlerde kullanım için uygundur. İçindeki malzeme sayesinde su üzerinden ve kar üzerinde oluşan döküntüleri, yağın emilimini hızlı ve k..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: ETK-1000
Yağ ve kimyasal madde emici granül • Karayollarında kullanım için gerekli olan NF P 98-190 ve DEKRA type IIIR standartlarına sahiptir. TALAŞ İÇERMEZ. • %100 Doğaldır • Tek bir ürün ile tüm sıvıları absorbe eder. Asitlerde de kullanılabilir. • Kullanıldığı yüzeyi temiz ve kuru bırakır. • YanmazEmiş K..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: ETK-8050
Yağ emici rulo ped Deniz, göl, dere, sel ve akıntılarda su yüzeyindeki döküntüleri toplamada, depolama tesislerinde,fabrikalarda, tankerlerde kullanım için uygundur. • Sadece yağ ve petrol bazlı sıvıları emer. • Hidrofobik özelliktedir (Suyu Emmez). • Güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde hızlı emiş s..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-Caddy
Tanker için kimyasal madde döküntü kiti Kimyasal ve benzeri kimyevi madde taşıyan tankerlerde bulunması gereken acil müdahale kitidir. Kimyasal dökülme ve saçılmalarda nötralizasyon amaçlı kullanılır. Kimyevi madde döküntü kiti içerisinde kişisel koruyucu donanım ürünleri bulunmaktadır. Döküntü Kiti..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: NC-2540
Kimyasal emici yastık Fabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur. Süper emici kumaşının içerisinde selüloz ve polipropilen bulunmaktadır. Her türlü sıvı döküntüyü (Petrol ve türevi, solventler, su bazlı sıvılar, boya vb.) absorbe eder. Döküntüyü çevreleyi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: ETK-2540
Yağ emici yastık Deniz, göl, dere, sel ve akıntılarda su yüzeyindeki döküntüleri toplamada, depolama tesislerinde,fabrikalarda, tankerlerde kullanım için uygundur. • Sadece yağ ve petrol bazlı sıvıları emer. • Hidrofobik özelliktedir (Suyu Emmez). • Güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde hızlı emiş sağ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: NC-1000
Kimyasal emen tozTek bir ürün ile tüm sıvıları absorbe eder. Yağ ve kimyasal için ayrı ürünlere ihtiyaç duyulmaz. Tamamen doyum noktasına ulaşana kadar 4-5 defa tekrar tekrar kullanabileceğiniz için daha ekonomiktir. Anında etki gösterir, emiş süresi 30 saniyeden azdır. Rakiplerine göre çok daha p..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: NC-8120
Kimyasal emici sosis Her türlü sıvı döküntüyü (Petrol ve türevi, solventler, su bazlı sıvılar, boya vb.) absorbe eder. Döküntüyü çevreleyip dağılmasını engellemekte kullanılmaktadır. Fabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur. Süper emici kumaşının içe..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-Beta
Hastaneler için döküntü kiti Hastanede, özel muayenelerde, poliklinikler ve laboratuvarlarda, deney odaları, Kimyevi madde üzerine Ar-Ge çalışması yapılan sektörlerde kullanılabilir. Kimyasal madde dökülme riski olan ve hızlı bir şekilde temizliğinin yapılması gereken durumlarda kullanılması, bulund..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: GEN-8120
Kimyasal emici sosis Fabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur. Süper emici kumaşının içerisinde selüloz ve polipropilen bulunmaktadır. Her türlü sıvı döküntüyü (Petrol ve türevi, solventler, su bazlı sıvılar, boya vb.) absorbe eder. Döküntüyü çevreleyip..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-PARUM
GEN Serisi Genel Emici Döküntü Kitleri Kullanım Alanları: Fabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur. Özellikler:80 Lt Mobil Taşıma Kovası, 50 Adet Emici Ped, 4 Adet Emici Sosis, 2 Adet Emici Yastık, 1 Set KKD Ekipmanları;-Koruyucu Eldiven, Toz Maskes..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-MINI
NC Serisi Genel Emici Döküntü Kitleri Kullanım Alanları: Kimya endüstrisinde, boya fabrikalarında, ilaç sanayinde, dağıtım ve lojistik sektörlerinde, hastanelerde ve laboratuvarlarda kullanım için uygundur. Özellikler:120 Lt Mobil Taşıma Kovası, 65 Adet Emici Ped, 8 Adet Emici Sosis, 4 Adet Emici ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-MICRO
NC Serisi Genel Emici Döküntü Kitleri Kullanım Alanları: Kimya endüstrisinde, boya fabrikalarında, ilaç sanayinde, dağıtım ve lojistik sektörlerinde, hastanelerde ve laboratuvarlarda kullanım için uygundur. Özellikler:80 Lt Mobil Taşıma Kovası, 50 Adet Emici Ped, 4 Adet Emici Sosis, 2 Adet Emici Y..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-MEDIUM
GEN Serisi Genel Emici Döküntü Kitleri Kullanım Alanları: Fabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur. Özellikler:120 Lt Mobil Taşıma Kovası, 65 Adet Emici Ped, 8 Adet Emici Sosis, 4 Adet Emici Yastık, 1 Set KKD Ekipmanları;-Koruyucu Eldiven, Toz Maske..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-MAXI
NC Serisi Genel Emici Döküntü Kitleri Kullanım Alanları: Kimya endüstrisinde, boya fabrikalarında, ilaç sanayinde, dağıtım ve lojistik sektörlerinde, hastanelerde ve laboratuvarlarda kullanım için uygundur. Özellikler:240 Lt Mobil Taşıma Kovası, 200 Adet Emici Ped, 10 Adet Emici Sosis, 5 Adet Emic..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: KT-MAGNA
GEN Serisi Genel Emici Döküntü Kitleri Kullanım Alanları: Fabrikalarda, bakım ve onarım tesislerinde, liman ve hangarlarda kullanım için uygundur. Özellikler:240 Lt Mobil Taşıma Kovası, 200 Adet Emici Ped, 10 Adet Emici Sosis, 5 Adet Emici Yastık, 1 Set KKD Ekipmanları;-Koruyucu Eldiven, Toz Mas..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Etki Absorbents Model: ETK-4050
Yağ emici ped Deniz, göl, dere, sel ve akıntılarda su yüzeyindeki döküntüleri toplamada, depolama tesislerinde,fabrikalarda, tankerlerde kullanım için uygundur. • Sadece yağ ve petrol bazlı sıvıları emer. • Hidrofobik özelliktedir (Suyu Emmez). • Güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde hızlı emiş sağlar..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)