Yarım Yüz Gaz Maskesi Drager X-Plore 3300

(1 müşteri değerlendirmesi)

0,00

Genel Özellikler

Marka: Dräger
Model: 4026056001071

Yarım Yüz Gaz Maskesi Drager X-Plore 3300

Yarım Yüz Gaz Maske Özellikleri

Kimya ve çelik tesisleri, otomotiv ve gemi inşaa endüstrisi, bakım ve atık giderme, boyama atölyeleri gibi solunum koruyucuların gerekli olduğu her yerde kullanabilirsiniz.

Maske filtreler ile birlikte kullanılır. Maske filtresiz olarak verilmektedir.

Filtrelerin konumu sayesinde engelleme olmaksızın geniş bir görüş alanı sağlar ve koruyucu vizörler altında kullanılırken yüze optimum şekilde oturur.

Modern tasarım, daha uzun bir süre rahatça kullanım imkanı sağlar.Düz bağlama kayışları sayesinde saçların sıkışmasını engelleyerek maskenin başınıza mükemmel bir şekilde oturmasını sağlar. Baret ile kullanımı uygundur.Güvenlik kaskı altında neredeyse görünmez olan “FlexiFit” kafa kavrayıcıdır.

Az bakım gerektiren bir yarım yüz maskesidir. Uygun maliyetli ve konforlu solunum korumasına ihtiyaç duyan herkes için doğru tercih.

Çapraz geçişli askılar eşit bir ağırlık dağılımı oluşturur ve böylece sıkılık yaratmadan mükemmel bir rahatlık sağlar. Dräger X-plore® 3300, geniş kapsamlı Drager X-plore® bayonet filtre serisinin kullanılmasını sağlayan iki yan bayonet bağlantısı bulunur.Ürün Kodu : 3 Beden halinde satılabilmektedir.

Bedenler ve ürün kodları:

S Beden: R 55 331
M Beden: R 55 330
L Beden: R 55 332

Lütfen Beden Seçiminizi Açıklama Kısmında Belirtiniz.

Onaylar : NIOSH 42 CFR 84, CE sertifikası (EN 140), Avustralya Standardı AS/NZS 1716

Not : Maske filtresiz olarak satılmaktır Kullanım alanınıza göre ayrıca filtre siparişi verebilirsiniz. Uygun Filtre seçimi için tıklayınız.

Ağırlık. 95 gr

1 Adet – Koli Miktarı : 12 Adet 

Standart : EN 140:1998

Ağırlık 0,1 kg
Boyutlar 15 × 15 × 16 cm

1 yorum Yarım Yüz Gaz Maskesi Drager X-Plore 3300

  1. İBRAHİM KARAER

    İKİ ADET DRAGER X-PLORE 3300 MASKEMİ TESLİM ALDIM. BUNU 2 AY ÖNCE DE BAŞKA BİR FİRMADAN TEMİN ETMİŞTİM VE MEMNUN İDİM. BİRİM FİYATINIZ ÖNCEKİ ALIŞVERİŞİMDEN DAHA UYGUN (15 TL KADAR UCUZ). PİYASADA 280 TL YE KADAR AYNI ÜRÜNÜ ARAŞTIRMAYANLARA SATAN AHLÂKSIZ FIRSATÇILAR VARKEN SİZİ KUTLARIM. ANCAK İKİ UYARIDA BULUNMAK İSTİYORUM:
    1- TANITTIĞINIZ ÜRÜNÜN MAVİ RENKLİ OLANINI GRİ OLANLA DEĞİŞTİRİNİZ.
    2- KÜÇÜK, ORTA, BÜYÜK (S,M,L) OLRAK ÜRETİLEN BU MASKELERİN SİPARİŞLERİNDE BİR AÇIKLIK SAĞLAMAK İÇİN BU DURUMU AÇIKLAMANIZ GEREKİYOR.
    TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM.

Yorum Ekle

Your email address will not be published. Required fields are marked

750TL Üzeri Kargo Bedava
Aynı Gün Kargo
Hızlı Teslimat Türkiye

Ürünü Paylaş

Toptan Alım

Daha önce incelediniz