Siparişiniz onaylandıktan sonra stok durumu bilgisi tarafınıza iletildikten sonra, özel bir teslim süresi belirtilmemiş ise (yurt dışından sipariş üzerine getirilen ürün, üretimi süreci olan ürünler vb) 1-7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Satılan ürünlerin bir çoğu ithal ürün olduğundan bazı durumlarda üretici, ithalatçı stoklarında ürün bulunamayabilmektedir. Bu durumlarda sizi bilgilendirilerek tercihinize göre; sipariş iptal edilebilir, benzer bir ürün ile değiştirilebilir veya teslimat süresi tarafınızdan onaylanırsa sipariş bekletilebilir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, Türkiye genelinde bazı ilçe ve köylerimize mobil dağıtımın belli günlerde yapılması vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız ile durumunu takip edebilirsiniz. Çalıştığımız kargo firmalarının yoğunluğuna ve bölgeye göre ürünler teslim edilmektedir. Kargo şubeniz ile sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız lütfen önce durumu bize bildiriniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemlerinde kredi kartı veya nakit ödeme kabul edilmektedir.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 (iki) gün içinde kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. Siparişiniz sonrası fatura, teslim kişisi değişimi gibi özel durumlarda bizi arayınız.

Teslimat adresi olarak “internet cafe”, “herhangi bir kahvehane”, “kargo şirketlerinin şube adresleri” veya “herhangi bir umuma açık alan” belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.