Menu
Sepetim

Kimyasala Dayanıklı Eldivenler

Islak ve kuru koşullarda, kimyasal ve laboratuvar işleri, genel bakım, temizlik , genel inşaat işlerinde uygun eldiven

Marka: Lalan Rubbers Model: NRFLOB-001
Gelişmiş kabartmalı kavrama, ıslak ve kuru koşullarda üstün performans sağlar. Yumuşak pamuklu flok astar teri emer ve elleri serin ve kuru tutar. Daha fazla güç ve geri yuvarlanmayı önlemek için yuvarlatılmış manşet. Konfor ve azaltılmış el yorgunluğu için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kendine ..
40,24TL
Vergiler Hariç:34,10TL
Marka: Lalan Rubbers Model: NRFL001
Temizlik sektörü, Bahçıvanlık, Elektronik ve Küçük Parça Montajı ,Laboratuvarlar, Kimyasal İşleme. Kolay takılablir klorlu astarsız kaplama. Gelişmiş kabartmalı kavrama, Islak ve kuru koşullarda üstün performans sağlar. Malzeme: Doğal Lateks Kalınlık : 0.38mm   Uzunluk : 33..
34,34TL
Vergiler Hariç:29,10TL
Marka: Lalan Rubbers Model: NBNRFL-001
Çift daldırma kaplama ekstra koruma sağlar. Anatomik şekil rahatlık sunar ve el yorgunluğunu en aza indirir. Kabartmalı elmas deseni mükemmel tutuş sağlar. Saf pamuklu flok astar, eli kuru ve serin tutarken teri emer Eldiven Tipi: Genel Kullanım Eldivenleri, Kimyasal Dirençli EldivenlerKimyas..
29,50TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: Lalan Rubbers Model: NBRUL01
Temizlik sektörü,Tarım,Bahçıvanlık, elektronik ve Küçük Parça Montajı,Laboratuvarlar,Kimyasal İşleme. Kolay takılablir klorlu astarsız kaplama. Gelişmiş kabartmalı kavrama, ıslak ve kuru koşullarda üstün performans sağlar. Malzeme: Doğal Lateks Uzunluk:330mm Kalınlık:0.20mm  Re..
18,00TL
Vergiler Hariç:18,00TL
Marka: Lalan Rubbers Model: NRFL-001
Temizlik sektörü,Tarım,Konserve ve Gıda İşleme, Bahçıvanlık, elektronik ve Küçük Parça Montajı,Laboratuvarlar,Kimyasal İşleme. Kolay takılablir klorlu astarsız kaplama. Gelişmiş kabartmalı kavrama, ıslak ve kuru koşullarda üstün performans sağlar. Malzeme: Doğal Lateks Uzunluk:300mm ..
21,24TL
Vergiler Hariç:18,00TL
Marka: Lalan Rubbers Model: NRFL002B
Temizlik sektörü,Tarım, Bahçıvanlık, Küçük Parça Montajı,Laboratuvarlar,Kimyasal İşleme. kolay takılabilir klorlu astarsız kaplama. Gelişmiş kabartmalı kavrama, ıslak ve kuru koşullarda üstün performans sağlar. Malzeme: Doğal Lateks Uzunluk:330mm Kalınlık:0.40mm  Renk:Mavi İç kapla..
9,44TL
Vergiler Hariç:8,00TL
Marka: Starline Model: FLO-3312
FL serisi kimyasal elvdivenler FLO 3312 Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortanlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere k..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: E-530
Tıbbi atıklar için eldiven  E-530 Desenli avuç ve parmak uçları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda mükemmel tutuş sağlar Pamuk astar emdirilmiş olduğundan konforlu ve terlemeye karşı etkilidir Islak ve kuru koşullarda,Kimyasal ve laboratuvar işleri, genel bakım, temizlik, genel inşaat işleri ve..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Karma İş Güvenlik Model: G901
Ürün Açıklaması:Integra 900/900W en ağır işler için kullanılan eldivenimizdir. Temel Phulax 630 eldivene, nitril kol dikilerek tam kol koruma sağlanmıştır. Pamuk ve muflon astar birlikte kullanılarak soğuk iklimlerde de kullanıma uygun hale getirilmiştir.Kullanım Alanları:Ek Bilgi:  Bedenler: 7..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: H1-45
Doğal kauçuk eldiven H1-45 Sıvıların olduğu bir çok uygulamada rahatlıkla kullanılabilir. 45 cm uzunluğundaki bu eldiven aşınmaya dayanıklı yapısı sayesinde iyi koruma sağlar. Anatomik yapısı ile konforludur ve el yorgunluğunu azaltır. Tamamı kauçuk malzemeden yapılmıştır. Doğal kauçuk eldiven için ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: VE766
Delta Plus Petro VE766 PVC Kimyasal eldiven Pamuk dokuma astar üstüne PVC kaplıdır. 1.30 mm kalınlığa ve 62 cm uzunluğa sahiptir ve uç kısmındaki lastiği sayesinde kolunuzdan çıkmaz ve güvenle çalışabilirsiniz.Damarlı dokusu sayesinde kaydırma yapmaz ve tutma-kavrama yeteneği sağlar. Mükemmel aşınma..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-55
Kimyasal için nitril eldiven STL-55 Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşet Ergonomik tasarımı sayesinde ellerinize mükemmel oturur ve el yorgunluğunu önler Desenli avuç ve parmak uçları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda mükemmel tutuş sağlar Pamuklu flok astar emdirilmiş..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-28
Nitril yüksek kimyasal dirençli eldiven STL-28Kimyasala dayanıklı eldiven mürekkep ve boya sanayi, sakız imalatı, solventli metal işleme işlerinde, uçak bakımı, baskı sanayi, plastik imalatı, laboratuvar işleri gibi bir çok alanda özel amaçlı işler için kullanıma uygundur. Ayrıca ilaç sektörü v..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: NEB-2812
Neopren kimyasal dayanıklı eldiven NEB 2812 Mavi kısmı neopren, sarı kısmı ise kauçuk malzemeden üretilmiştir. Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-38
Latex kimyasal eldiven STL-38 Gıda ürünlerinde, sebze, meyve, et, kümes hayvanları, balık ve kabuklu deniz hayvanlarının işlenmesi ve saklanması, fırın ve unlu mamüller imalatı, hazır yemek imalatları gibi bir çok alanda kullanım için uygundur. Doğal kauçuktan üretilmiş olan bu eldiven için standa..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-N65
Lastikli Kimyasal Eldiven STL-N65 Yağ ve greslere dirençlidir. Sıvı geçirmez, Nitril malzemeden üretilmiştir. %100 pamuk astarlıdır, ellerde terletme ve tahriş yapmaz. Pürüzlü yüzeyli kaymayı azaltır. Kimyasal eldivenin koncunda havalandırma ve asma için delik bulunmaktadır. Yağ, hidrokarbonlar, gre..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: FL-1
Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemelere karşı etkilidir. Doğal kauçuk ve flo..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-2812
Kimyasal Eldiven doğal kauçuk  STL-2812 Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortanlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemel..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: FLO-2813
Kimyasala dayanıklı turuncu eldiven FLO 2813 Desenli avuç ve parmak kısımları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda yüksek tutuş kabiliyeti vardır. Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşeti vardır. Ergonomik yapısı sayesinde ellere mükemmel oturur. Pamuk astarı sayesinde terlemel..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-75
Kimyasal dayanıklı eldiven STL-75Endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş manşet Ergonomik tasarımı sayesinde ellerinize mükemmel oturur ve el yorgunluğunu önler Desenli avuç ve parmak uçları sayesinde kuru ve ıslak ortamlarda mükemmel tutuş sağlar Pamuklu flok astar emdir..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)