Menu
Sepetim

Özel Amaçlı Eldiven

Özel işler için kesilmeye dayanıklı eldivenler, çelik örgü ve özel kimyasal eldivenler

Marka: Starline Model: 125415
Vibrasyon Titreşim eldiveni 125415 Titreşim Emici Vibrasyon Eldiven;Makine veya yüksek darbeli aletlerle çalışırken mekanik şok ya da titremenin oluşturduğu belirli endüstriyel uygulamalardaki çalışanlara yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.Titreşim, darbe ve şokların minimum seviyeye indirilmesin..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: E-56
Puanlı eldiven E-56 13-G Naylon astar üzerine PVC malzemeden puanlar vardır. Elastik bileklidir. Koyu mavi PVC puanlı eldivenleri tüm işlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. PVC puanları sayesinde yüzeylerde kayma yapmaz.Kaplamasız olmasından dolayı eller devamlı hava alır.Koyu renk olması sayesi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-1090
STL-1090 Nitril Soğuk İş Eldiveni; soğuk iş ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. %100 akrilik astara sahiptir ve bu astar sayesinde elleri soğuk hava şartlarında sıcak tutmaya yardımcı olur. Kuru ve ıslak ortamlarda yüksek kavrama olanağı için tırtıklı lateks kaplamaya sahiptir. Lateks kap..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: STL-1080
STL-1080 Nitril Soğuk İş Eldiveni; soğuk iş ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. %100 akrilik astara sahiptir ve bu astar sayesinde elleri soğuk hava şartlarında sıcak tutmaya yardımcı olur. Kuru ve ıslak ortamlarda yüksek kavrama olanağı için tırtıklı lateks kaplamaya sahiptir. Lateks kap..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: RTCMG-02
Metal örülmüş 3 parmak eldiven Bıçak ve benzeri kesici kullanımlarından kaynaklanabilecek kesilmelere ve yaralanmalara karşı kesin koruma sağlanması amacıyla üretilmişlerdir. Metal örgü eldiven, bıçak veya benzeri ürün kullanımında olluşabilecek kesilmelere veya diğer yaralanmalara karşı kesin ko..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: PROTEC15
Metal örgü ayarlanabilir uzun eldiven Protec 15 Bıçak veya benzeri ürün kullanımında oluşabilecek kesilmelere veya diğer yaralanmalara karşı kesin koruma sağlar. Eldiven bilek ve üstünü koruyacak şekilde üretilmiştir.Bu eldivenler özellikle mezbahalarda, et işleme tesislerinde, endüstriyel mutfak ve..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: PROTEC
Metal Örgü 5 parmak paslanmaz çelik eldiven Protec 5 parmak ve bilek kısmı kapalı bıçak veya benzeri ürün kullanımında oluşabilecek kesilmelere veya diğer yaralanmalara karşı kesin koruma sağlar. Bilek kısmı çıt çıt ile kapatılabilir.Bu eldivenler özellikle mezbahalarda, et işleme tesislerinde, endü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Karma İş Güvenlik Model: RTCMG-01
Metal Örgü Kesilmez Eldiven Metal örgü eldiven 5 parmak ve bilek kısmı kapalı bıçak veya benzeri ürün kullanımında olluşabilecek kesilmelere veya diğer yaralanmalara karşı kesin koruma sağlar. Bilek kısmı çıt çıt ile kapatılabilir. Bu eldivenler özellikle mezbahalarda, et işleme tesislerinde, endüst..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: RTCMA-001
Metal örgü önlük  RTCMA-001 Bu önlük sadece bıçak ve benzeri ürünlerin oluşturabileceği yaralanmaları ve kesilmeleri koruma amaçlıdır. Kasaplar için uygundur. Kurban bayramlarında kullanılabilir. Metal örgü önlük uygunluk standart: EN ISO 13998Bedenler: StandartÖlçü: 50x70 cm..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: S-80
Metal örgü kesilmelere karşı koruma önlüğü S-80 Bu önlük sadece bıçak ve benzeri ürünlerin oluşturabileceği yaralanmaları ve kesilmeleri koruma amaçlıdır. Kasaplar için uygundur. Kurban bayramlarında kullanılabilir. Metal örgü önlük S-80 standardı: EN 1082-1Bedenler: StandartÖlçü: 80x55 cmPaketleme:..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: RTCMG-03
Metal örülmüş dirseğe kadar RTCMG-03 Metal örgü eldiven, bıçak veya benzeri ürün kullanımında olluşabilecek kesilmelere veya diğer yaralanmalara karşı kesin koruma sağlar. Eldiven bilek ve üstünü koruyacak şekilde üretilmiştir. Bu eldivenler özellikle mezbahalarda, et işleme tesislerinde, endü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: 126615
Kış Eldiveni, lateks kaplama 126615 Soğuk ortamlarda kullanım için tasarlanmıştır. %100 akrilik astar sayesinde elleri sıcak tutar.  Tırtıklı lateks kaplaması sayesinde kuru veya ıslak yüzeylerde mükemmel kavrama sağlar. Kesilme ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Kış eldiveni soğuk hava dayanı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Karma İş Güvenlik Model: KLK-55
Kesilmeye ve Isıya Dayanıklı Kolluk* Ürünler tek olarak satılmaktadır. Çift kol için 2 adet sipariş verilmelidir. Kolluk Boyu: 55cm dir.Yüksek sıcaklıklardaki parçalarda temas ile oluşabilecek kazalara ve kesilmelere karşı yüksek seviyede koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır.Alev almaya, tutuşmaya, ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Karma İş Güvenlik Model: KLK-45
Kesilmeye ve Isıya Dayanıklı Kolluk* Ürünler tek olarak satılmaktadır. Çift kol için 2 adet sipariş verilmelidir. Kolluk Boyu: 45cm dir.Yüksek sıcaklıklardaki parçalarda temas ile oluşabilecek kazalara ve kesilmelere karşı yüksek seviyede koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır.Alev almaya, tutuşmaya, ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: 125420
Titreşim ve çekiç eldiveni Çekiç kullanımında elin zarar görmemesi için ekstra kalın nitril tabakası vardır. Bu nitril tabaka sadece sol elde bulunmaktadır. Tek beden olarak satılır. Titreşimli el aletlerinin oluşturduğu sürekli ve yoğun vibrasyon darbeleri uygulama süresi uzadıkça kullanıcıya büyük..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)