Menu
Sepetim

Tek Kullanımlık Eldiven

Lateks, nitril pudralı ve pudrasız tek kullanımlık laboratuvar eldivenleri, tek kullanımlık eldiven çeşitleri

Marka: Starline Model: TK01-M
Nitril tek kullanımlık eldivenler  TK01-M Mavi nitril pudrasız eldiven. Parmak uçları dokuludur. Bilek kısımları kıvrılmıştır. Her iki elede uyumludur.Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex eldiven kadar eşit esneklik ve rahatlık garanti eder. Steril değildir. Alerji ya..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Castor Model: CR-100-03
Castor Tek Kullanımlık Pudrasız Nitril Eldiven Özel olarak formüle edilmiş nitril bütadien polimerden üretilmiştir. 0,14 mm kalınlığa sahiptir. Lateks içermediğinden hipersensitivite ve alerjik reaksiyon riski azaltılmıştır. Uzun süreli kullanımlarda daha iyi rahatlık sunarak yorgunluğun azaltılm..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Dolphin Model: DolphinMavi
Nitril Tek Kullanımlık Dolphin Mavi Eldiven Pudrasız Nitril Tek kullanımlık eldiven, gıda ile temasa uygun olması sebebiyle Cafe, restaurant ve otel mutfakları için kullanılabilir. Paket içerisinde 100 Adet pudrasız kullan at nitril eldiven vardır. Farklı ve göze çarpan rengi nedeniyle gıda işleme v..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: TK03-S
Nitril siyah kullan at eldiven TK03-S Siyah nitril pudrasız eldiven. Çift taraflı kabartmaları sayesinde kaydırmazlık sağlar, kullanıcıya yüksek tutuş gücü sunar. Her iki el ile uyumludur. Eldivenin kalınlığı 0,12 mm dir. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex eldiven k..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: TK05-M
Mavi nitril tek kullanımlık TK05-M Mavi nitril pudrasız tek kullanımlık eldiven. Eldivenin kalınlığı 0,10 mm dir. Her iki elede uyumludur. Bilek kısımları kıvrılmıştır. Bir kere kullanılabilen eldiven. Alerji yapma riski çok düşüktür. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hem..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: TK03-T
Nitril kullan at eldiven TK03-T Turuncu nitril pudrasız eldiven. Parmak uçları dokuludur.Çift taraflı kabartmaları sayesinde kaydırmazlık sağlar, kullanıcıya yüksek tutuş gücü sunar. Her iki el ile uyumludur. Eldivenin kalınlığı 0,12 mm dir. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen h..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: TK04-M
Mavi ince nitril eldiven TK04-M Mavi nitril pudrasız tek kullanımlık eldiven. Eldivenin kalınlığı 0,08 mm dir. İnce, bir kere kullanılabilen eldiven. Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen latex eldiven kadar eşit esneklik ve rahatlık garanti eder. Bilek kısımları kıvrılmıştı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: TK02P-B
Medikal Lateks Eldiven TK02P-BÜrün inceleme, montaj, labaratuar ve veterinerlik gibi ortamlarda kullanıma uygundur. Steril değildir. Ameliyatlarda kullanılamaz. Gıda sektöründe servis veya ürün hazırlama sürecinde ellerin gıda ile direk temasını engelleyerek, hijyen ve temizlik sağlar.Ayrıca müşteri..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)