Menu
Sepetim

Kep Baret

yüksek mukavemetli ABS malzemeden üretilmiş kep baretler çeşitleri, fosforlu kep baret çeşitleri

Marka: Starline Model: KT-01
Hafif risklere karşı koruyucu kep baret KT-01Yüksek mukavemetli ABS malzemeden üretilmiş olan plastik iç gövdesi ile kullanıcıyı çarpma ve sıyrıklara karşı korur. Hafifliği sayesinde kullanımı çok rahattır ve kullanıcıyı hafif risklere karşı korur.Dış yüzey %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. B..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Essafe Model: GE-1002
Essafe GE 1002 darbe emici kep baret 16/12 pamuktan üretilmiştirEN 812 standardına sahiptirDarbe emici iç sünger mevcuttur10 Ad. hava deliği ile hava akımı sağlanmıştırİç kabuk ABS (Akrilonitril Bütadien Stiren) malzemeden üretilmiştir%100 gabardin kumaştır Cırtlı sistem ile sıkıştırma özelliği..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Starline Model: ST-01
Eva sünger ile absorbe edilmiş kep baret ST-01Dış yüzey %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Üst kısmı fileli başa gelen kısmında EVA sünger ile absorbe edilmiştir. İç koruma sert plastiktendir.Depolarda, ecza depolarında, benzin istasyonları, tesisler, hava alanları, beton üretim tesisleri, g..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: COLTAAIGRMI
Delta Plus Aircoltan Darbe dayanımlı beyzbol tarzı kep. Yüksek havalandırmalı polyester/pamuk ağ kumaş. Polietilen astar ve şok emici, rahat EVA köpük kabuk. 55/62 cm arası ayarlanabilir boyut. Dış: Polyester/Pamuk İç çember : Yüksek yoğunluklu polietilen Çember güçlendirmesi : Köpük 3cm Vizör ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Delta Plus Model: COLTAAIJAFL
Delta Plus Aircoltan Darbe dayanımlı beyzbol tarzı kep. Yüksek havalandırmalı polyester/pamuk ağ kumaş. Polietilen astar ve şok emici, rahat EVA köpük kabuk. 55/62 cm arası ayarlanabilir boyut. Dış: Polyester/Pamukİç çember : Yüksek yoğunluklu polietilenÇember güçlendirmesi : Köpük Bilgi kartı i..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)